Tattoo

Tattoo

Dragon screenshot

Tetování má mnoho různých názvů. Prakticky každá země má pro tetování svůj specifický název. Dokonce i náš jazyk má zvučný ekvivalent pro tetování, v ČR je pro tetování populární název kérky, v Americe a v podstatě ve většině anglicky mluvících zemí to je tattoo a Polynésii, odkud tetování pravděpodobně pochází to je slovo tatau. Jiné názvy, ale význam je stejný, který značí vkládání inkoustu (či jiného barviva) pod kůži především pro estetické účely.

Motivy tattoo

Pokud by vás zajímalo jak moc je tetování na světě populární, odpověď je jednoduchá, obliba tetování roste každým rokem. Už dávno se na potetované lidi nekouká skrz prsty a už dávno si lidé nemyslí, že tetování je znak kriminálkíků a vyvrhelů společnosti. Ba naopak, dnes se tetují i vysocé postavení lidé, jako např. podnikatelé, celebrity, apod. Především hudební interpreti mají mezi sebou potetovaných lidí nejvíce. Právě tattoo motivy celebrit inspirují při výběru tetování, tisíce lidé po celém světě.

Galerie tattoo

Tattoo galerie je soubor mnoha druhů stylů. Mezi patrně ty nejznámější patří ornamenty(tribal), hvězdy, čínské symboly (kanji), apod. Populární je dnes už takřka legendární tetování nad zadečkem které měl v době svého boomu snad každý. I dnes si spoustali lidí krom tetování na ruku, nechává tetovat právě na toto místo.

Mnoho lidí se ptá bolí tetování? Odpověď je jednoduchá, bolí, ale bolest je velmi individuální záležitost. Co je pro jednoho nesnesitelné utrpení, může být pro druhého příjemné šimrání. Pokud jdete na tetování počítejte s bolestí ale nic hrozného se dít nebude. Kde tetování bolí nejvíce? Odpověď je tam, kde je nejméně kůže, tj. páteř, hrudník, kotník, apod. Tetovací salóny kde si můžete nechat tattoo udělat, by vám měli dobře poradit, na co se máte připravit.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

If you search Free Tattoo Design we have advice for you. TearTattoo.com is best choice for you.

Copyright © 2008 Tetovani.ful.cz - Piercing | tetování | tattoo | body art