Tetování motivy a vzory katalog

Katalog tetování

Dragon screenshot

Katalog tetování je soubor několika motivů, které jsou pokud možno přehledně setříděny do několika kategorií, které by měli dát zákazníkovi nápovědu, jak by jeho budoucí tetování mělo vypadat. Takové katalogy je možno nalézt jak na internetu tak v tetovacím studiu. Často se jedná o ty samé vzory, protože mnoho tetovacích studií si do svého katalogu, který nabízejí u nich v salónu, vybírají motivu které si zakoupí na internetových serverech, které motivy nabízejí.

Tetování motivy a vzory katalog

Motivy do katalogu tetování dělají tatéři, grafici nebo malíři. Zkrátka lidé, kteří mají nějaký vztah k malování. Zkušený grafik či malíř může sice udělat nádherný design, který na papíře vypadá nádherně, nicméně přenést ho na lidskou kůži může být velký problém jednak proto, že obsahuje např. velký počet různých barev, nebo je moc složitý, nebo se nedá umístit přímo na místo, na které zákazník vyžaduje. Je tedy třeba najít nějaký kompromis. Musíme počítat s tím, že jinak vypadá motiv tetování na papíře a jinak na lidské kůži. Pokud nám to náš vkus dovolí, nejlepe je vhodné vybírat motivy, které lze umístit i na menší plochy, vzor je jednoduchý a obsahuje pokud možno co nejméně barev. S takový motivem máme co největší šanci, aby naše tetování stálo skutečně za to.

Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.

If you search Free Tattoo Design we have advice for you. TearTattoo.com is best choice for you.

Copyright © 2008 Tetovani.ful.cz - Piercing | tetování | tattoo | body art